Чим відрізняються відкриті аукціони з продажу необробленої деревини в системі ProZorro. Sale

Продаж необробленої деревини в форматі аукціонів – це одне з недавніх нововведень. Не дивлячись на те, шо у багатьох екскретів були сумніви що це негативно позначиться на вартості деревини, цього не трапилось.

Аукціони мають великий попит серед різних організацій та підприємств зацікавлені в придбані якісного лісу-кругляка. Ознайомитись з самими аукціонами та доступними лотами дуже легко. Вам потрібно лише перейти за посиланням www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/auktsyon-lesa-v-elektronnoj-systeme-prozorroprodazhy де ви легко знайдете всю відповідну інформацію.

Чим відрізняються аукціони відкритого формату

Варто розуміти, що аукціони діляться на декілька типів. Вони можуть бути відкритими, обмеженими або ж і зовсім закритими. Насправді, нічого важкого в цьому немає. Закритими вважаються торги, пов’язані з постачанням товарів або послуг для стратегічних організацій.

Обмежені торги – це ті, в яких можуть взяти участь лише пені організації та підприємства що встановлюються організатором.

Що стосується відкритих аукціонів з продажу необробленої деревини, то тут можна визначити декілька переваг такого формату:

  • Прозорість – слідкувати за пропозиціями та діями організатора можуть не тільки звичайні учасники, але й звичайні користувачі, яким просто цікаво дізнатися якусь нову та по-справжньому корисну інформацію;
  • Необмежена кількість учасників – в таких торгах можуть взяти участь всі бажаючі. Це означає, що немає певного кола компаній, які мають право подавати заявки;
  • Простота в оформлені заявки – від учасників не вимагається чогось незвичайного. Все ще треба зробити – це обрати електронний майданчик та правильно оформити заявку. Тут варто зазначити, що сам майданчик повинен бути акредитований. Для прикладу, можна привести сервіс УУБ (Українська Універсальна Біржа);
  • Кількість лотів – говорячи про відкриті аукціони, таких лотів завжди більше і учасникам не потрібно витрачати багато часу на пошук хоч одного цікавого лоту.

Повертаючись до питання вибору електронного майданчика, ви можете перейти на сайт sale.uub.com.ua. Головне – це не сплутати його з версією uub.com.ua. Не дивлячись на те, що це один майданчик – УУБ, друга версія не дає можливості брати участь в аукціонах.